pátek 5. března 2010

A vítězem se stává.....

Pod vlivem probíhajících olympijských her jsme se s Reg minulý týden rozhodly udělit pár medailí i tady u nás na Gold Coast - koneckonců, za pár dní už opouštíme tuto vesničku a stěhujeme se do města, takže je načase zhodnotit naše skoro šestiměsíční působení zde. A závěr týdne se opravdu vydařil!!!! Vyrazily jsme ve čtvrtek do naší oblíbené hospody Fiddlers, kde hraje živá muzika a byla opravdu super, kluci hráli jako o život a mohly jsme si objednávat písničky - blbý je, že český tu ještě nehrajou :( a zároveň jsme trénovaly konverzaci s místními monstry. Nebudu to zbytečně protahovat, nejhorší monstrum samozřejmě skončilo u našeho stolu, bylo tomu asi tak sedmdesát a kapaly tomu sliny z úst - opravdu nechutný - a ve chvíli, kdy se snažil Reg políbit ruku, jsem odešla od stolu se slovy - na to nemám, jdu zvracet - tak to je bronzová medaile... Ale to nebyl konec - vyhlašování vítězů pokračovalo při  pravidelné páteční návštěvě hospody - tentokrát si k nám přisedl horník z Nového Zélandu, který se u našeho stolu pochcal - FAKT, NEKECÁM - naštěstí ochranka, kterou normálně nemusím, zareagovala a pochcana vyvedla z hospody. Byla jsem opravdu znechucená a v sobotu dopoledne, když jsme seděly na zahradě, jsem Regině říkala, že nemůžeme nikam jít, protože se v hospodě pravděpodobně někdo posere a tutově to bude u našeho stolu! Nicméně jsme vyrazily, jenom jsme změnily hospodu - pro změnu irská hospoda Waxys. Celý večer jsem byla jako na trní, a čekala na zlatou medaili - neustále jsem kontrolovala okolí, až se se mnou začal bavit místní typ a konverzaci zahájil opravdu neobvyklou otázkou - ty vypadáš tak chytře.... nechala jsem si to třikrát zopakovat a poté se ho zeptala odkud je - co myslíte, že udělal? No, neposral se, ale vyhrnul si celé tričko a ukázal mi své tetování - australské hvězdičky po celém hrudníku - opravdu vynikající záležitost.. Chvili na to k našemu stolu zamířil jiný typ a zahájil konverzaci standardní otázkou - Where are you from? Na odpověď The Czech Republic plynule přešel do roztomilé češtiny a řekl nám - já taky... Představte si, žije od svých šesti let na GC, ještě mluví česky, ale číst a psát česky neumí a za uplynulých dvacet pět let se nikdy nebyl v Čechách podívat.. Bylo to takové příjemné setkání, nicméně Karlovi Michalovi uděluji zlatou medaili a sice za tento výkon - pochlubil se nám, že má pětiměsíční holčičku s přítelkyní, která je napůl Ozi napůl Kiwi a když jsem se ho zeptala, jestli už je potetovaná (viz předchozí příspěvky, ve kterých se dočtete o tom, že tady je potetovaný každý, všude a v jakémkoliv věku) tak mi odpověděl - ale ne, vždyť je ještě malá bitch.... Takže zlato putuje na Chevron Island k Javůrkům, původem z Chebu. 
Jak vidíte, nenudíme se tady, ale čím dál víc tady přitvrzuje - dnes je pátek, samozřejmě jdeme do hospody a copak nás tam asi dneska čeká???? 
Když jsem minulý týden od Lenky dostala fotky z oslavy Na Zvonařce, tak se mi opravdu zastesklo - protože jsem viděla naše český lidi, který nejsou potetovaný jako obrazy, pili jste si pivo (ne malý hnusný) a kouřili cíga pěkně v hospodě, a dýchala z těch fotek taková pohoda!!! Už se těším, až přijedu domů a pořádně zapaříme, doufám, že mi připravíte nějaký uvítací večírek....
Takže naše milá čtenářko Ivo a náš milý čtenáři Jimmie, těším se na vaše komentáře, a dá-li Bůh a dneska nepůjdu do práce (protože se mi po včerejším večírku fakt nechce), přidám vám ještě jednu storku - takovou obyčejnou, ale poučnou, o návštěvě Ozi lékaře.
Mějte se, opatrujte se a brzy zase načtenou... P.




A takhle vypadá zábava ve Waxy´s :


A toto jsou místní frajeři :
 
 

7 komentářů:

  1. Ahojky
    tak konečně chápu proč je tam 10 chlapů na jednu ženskou.Oni ženský asi odjížděj jinam, hned jak někdo začne slintat a na ty pochcánky nečekaj.No, ale jste dobrý, protože slabší kusy odpadaj.Tak se držte.
    Pa Kamila

    OdpovědětVymazat
  2. Jo,to bylo fakt dobrý,
    aspoň teď vím,že si budu muset opatřit nějakou pořádnou KÉRKU na tu pařbu,až se vrátíte a kam budu doufám pozvaný,aby jste se cítily jako mezi svými!!!
    Ale jenom tu kérku,s tím pomočováním v mém věku to nebude vůbec žádný problém,ba naopak HANDICAP !!!
    A když si vezmu ještě ty má nová tanga k vůli Vám koupené,myslím,že budete se mnou velmi spokojeni :-))) .

    Jéééééééjda,už se těším teď !!

    S pozdravem Jimmie

    OdpovědětVymazat
  3. Milý Jimmie, myslím, že budeš muset přitvrdit!! Tanga OK, ale možná na zlato bude zapotřebí číslo dvě, nikoliv číslo jedna....
    Tak se teda taky těšíme na setkání :-))

    OdpovědětVymazat
  4. Okamzite se vrat domu!!!!! Mam o Tebe strach!!!! Fakt husty, kam se hrabe Podlipak a Petrikovi!!!
    Jo a moc diky za prani, potesilo, a moc!

    OdpovědětVymazat
  5. ... výborně,i já se těším a začínám vysazovat
    Desmopresin !!!

    To si fakt užijem :-))) .

    S pozdravem Jimmie

    OdpovědětVymazat
  6. ... to je samá menopauza a pořád prd.Asi přejdu na nějakej chlapskej Blog!!!!!!


    Že i ty kukačko ????????

    OdpovědětVymazat
  7. Dani, neboj, ja uz jsem dost otrla :-))
    Jimmie, ty nedojimej, deje se tady toho tolik, ze nestiham psat, ale aspon se mate na co tesit. Zitra jdu naposledy do skoly, tak pak budu mit cas psat... proste jsem trochu zpomalena, je to asi tim, ze uz pul roku chodim po hlave...

    OdpovědětVymazat