Milý Jimmie, protože jsi náš nejvěrnější čtenář a pravidelně nám vyhrožuješ odchodem na jiný blog, dostala jsem dnes trochu strach, no co strach - doslova DEPKU - že nás opustíš.. Poradila jsem se s Reginou a rozhodla se obětovat další hodinku spánku (tady u nás už je půlnoc - to už normálně spím, když tedy zrovna nejsem v hospodě) a vytvořit speciálně a jenom pro tebe kvíz - zde jsou pravidla :
1. Odpovídat smí pouze Jimmie, ostatní mohou pouze komentovat
2. Cena se neuděluje, je to čestný, tudíž nehonorovaný kvíz
3. Šance je padesát na padesát - odpověď je tedy možná pouze jedna
4. Komentářů je možný libovolný počet
Prosím ostatní naše čtenářky a čtenáře, aby respektovali pravidla - určeno hlavně pro Pedrose, od kterého očekávám spoustu komentářů, neodpovídejte na otázku.
A zde drahý Jimmie, je otázka pro Tebe - přikládám naši fotografii, tvým úkolem je zodpovědět otázku KDO JE KDO?
Jimmie, šťastnou ruku. Fotografie byla pořízena mobilním telefonem KS 360 při pravidelné návštěvě naší oblíbené hospody Fiddlers, Cavill Street, Surfers Paradise.
Dobrou noc! Petra
PS : Ivo, doufám, že jsi rozumná a nebudeš teď prudit jako Jimmie, abychom udělaly kvíz zase pro Tebe - jako pro naši nejvěrnější čtenářku - koneckonců, teď asi týden mlčíš, předpokládám, že jsi na horách - tak si to teda užij :-))

Milé skoromladice,
OdpovědětVymazatpředem děkuji za osobní kvíz a zároveň jsem potěšen,že už jste si zvykly na mou maličkost a bylo by Vám beze mne smutno :-))) .
A teď k tomu QÍZU :
Nevím,jak moc by mi Pedros pomohl,ale spíš myslím,že to je jen hozená udička na zmýlenou,jelikož si myslím,že tam nejste ani jedna !!!
Proč si to myslím ?
No,už tak z těch fotek a psaní si myslím,že mám jasno.
Děvčata jsou pěkná,mile se usmívající,nicméně ta vpravo mi tak trochu připadá,jako kdyby měla na sobě něco jako šaty či úbor servírky.
Tudíž dávám padesát na servírku a padesát na spolužačku.
No,a ta vlevo jednoznačně spolužačka,dokonce bych to viděl na českou národnost a jméno Sandra.
Tak to byl můj osobní Tip a nejvíc mě překvapí,jestliže tam jste opravdu Vy !!!
P.S. V žádném případě jsem nechtěl nikoho urazit tím,že jeho módní styl jsem si spletl se servírkou .
S pozdravem Jimmie
Jimmie, Jimmie.. ty jsi mě teda zklamal. To píšeme tak staře, že jsi nemohl skočit na špek a napsat, že vlevo je Regina a vpravo Petra? Achjooooo.. s tebou teda neni žádná sranda a Iva se asi někde ztratila nebo co...
OdpovědětVymazatAhojky holky, Jimmie a všichni. Neztratila jsem se Vám, ale je pravda, že jsem neměla ani chvilku, a v závalu práce jsem ani nenakoukla. Ale slibuju, že se zase polepším. Na horách jsem nebyla, chystáme se příští víkend - poprvé od vánoc, tak mám hrůzu, co nás tam čeká. Docela mě mrzí, že jsem prošvihla takovou hezkou příležitost jako první okomentovat, jak vám to tam tobě Petro s Reginou sluší a Jimmiho trochu zmást, tak to mi tedy nevyšlo. Na Jimmiho kvíz nežárním - byl bez ceny, pro mě určitě vymyslíte nějaký spešl a mojí cenou bude ta letenka, když už ten gauč mám - apropó - jak bude vypadat můj nový gauč? Už to víte? Nebo aspoň kde bude?
OdpovědětVymazatZdravím všechny a opatrujte se. I.
Dobrá,chceš srandu,
OdpovědětVymazatdám Vám teda jeden QÍZ.
Sice píši Vám,ale nějak mi připadá,že Regina po vzoru ostatních odpadlíků
na to také začala KAŠLAT ,ale pokud se mýlím,tak se omlouvám.
QÍZOVÁ OTÁZKA ZNÍ :::::::::::::::::::::::::::::????
??????????? JAK JSEM SE DOSTAL NA VÁŠ BLOG ????????????
Za:
1. Jen tak z nudy jsem náhodou zabrouzdal na různé blogy a Váš mě zaujal.
2. Pravidelně vyhledávám blogy a na několik jich současně odepisuji.
3. Adresu mám od Petry,jsem a nebo byl jsem její spolupracovník,přítel či známý.
A samozřejmě Reginu neznám.
4. Adresu mám od Reginy,jsem a nebo byl jsem její spolupracovník,přítel či známý.
A samozřejmě Petru neznám.
5. Adresu mi dal jeden známý,á Petry se slovy: Něco jim napiš,ať jim není smutno.
A samozřejmě ani jednu neznám.
6. Adresu mi dal jeden známý,á Reginy se slovy: Něco jim napiš,ať jim není smutno.
A samozřejmě ani jednu neznám.
7. Adresu mi dal jeden z Vašich potomků,se kterým se kamarádím.
8. Znám Vás obě dvě a adresu mám od jedné z Vás.
9. Jsem jeden z Vašich spolužáků či spolužaček a tímto se bavím na Váš úkor.
10. Adresu jsem si opsal na nástěnce ve Vašem domově důchodců.(Byly tam
přišpendleny i Vaše fota,proto jsem prokouk,že to nejste Vy).
a) - jsem muž
b) - jsem
žena
Tak to by bylo deset možností,plus je ještě nutné k číslici přiřadit správné písmeno,čili
těch možností je dvacet.
Tak a Vaším úkolem je si to pořádně promyslet a vybrat tu správnou jedinou,která tam opravdu je.
Pokud se trefíte,přiznám to,věřte mi.
Pokud se netrefíte,dám Vám ještě jednu šanci,vyberete znova tři možnosti a já označím
dvě,která jsou nesprávné.Ale tím nezaručím,že ta třetí je správná a to máte potom smůlu.
Věřím ale,že Vás můj QÍZ pobaví :-).
A máte na to tři dny,jelikož budu bohužel nepřítomen.
S pozdravem Jimmie
P.S: Vůbec jsem se ale nedozvěděl,kdo na těch fotkách je,což byla docela nefér podpásovka!!!
ahojky všem :-), Jimmie díky za kvíz, pěkný, ale těžký jako blázen,protože já jsem adresu našeho blogu, dala opravdu hrozně lidem, tím víc mě mrzí, že jen tak málo z nich nám sem napsalo...o to víc si ale vážím těch vzkazů, které jsme tu od vás našli a obdivuji všehcny ty, co se zaregistrovali jako naši pravidelní čtenáři, a kteří jste tu s námi ten půlrok prožili společně... na druhou stranu, zase ušetříme za společnou blogovou chlastačku ...bude nás jen pár :-)skalních...
OdpovědětVymazatPokus o odpověď na kvíz... vezmu to tedy vylučovací metodou....a začnu odzadu..myslím, že jsi muž - soudě podle toho, jak jsi s námi od počátku vedl válku muži verzus ženy. Takže volím písmenko a, část druhá to už je horší....vylučuji, že jsi Pitrisův kamarád....původně jsem chtěla napsat, že jsi určitě známý od Peti, ale jedna maličkost mě zarazila, takže mi zbývají odpovědi 1,2,6,9...a nyní loto...a můj první pokus je 9a.
Jinak se všem strašně moc omlouvám, že teď nějak vůbec nepíšu, ale první výmluva proč tomu tak je...není co psát, nic nového tak zajímavého co by stálo za zveřejnění se nestalo a unavovat pořád dokola tím samým se mi nechce, druhý důvod je, že mám poslední dobou pocit, že už jsi Jimmie jediný kdo to čte...za což ti opravdu z celého srdce děkuji, ale přijde mi to jako, že píšu do prázdna, když vlastně ani nevím, kdo jsi...no a vidíš, tebe zrovna napadlo, trošku poodkrýt roušku tajemna......tak to jsem tedy zvědavá, jak to dopadne...:-) a co se z tebe vyklube :-)chlape...tedy doufám, že alespon v tomhle jsem se nezmýlila :-).... Regina
Sice to není kvíz pro mě, ale taky si tipnu 4,A
OdpovědětVymazatZdravím všechny - Regino, aby ti to nebylo líto buď ráda, že snad nikdo moc nepíše, asi je to počasím, blížícími se daněmi a nevím čím ještě, ale všichni jsou protivní a prudící. Co chodím ještě na jiné blogy, chaty apod., pravidelně se to všude během chvilky pohádá a padají slova, že je z toho špatně. Snad až vyleze sluníčko, tak se zase vzpamatují. Už aby to bylo. I.
Ahojky
OdpovědětVymazattaké si tipnu a přiznávám že jsem nad tím dumala už dřív.Tak je to 4A-akdyž to bude Eda tak nebudu překvapená.
pa pa Kamila
Regino tebe to nenapadlo?
Ahoj Jimmie, můj tip je 1 a.
OdpovědětVymazatZatím bez vysvětlování mých zpomalených mozkových pochodů.
Jsem zvědavá, jestli jsem mimoň nebo OK.
Ivo! Nedojímej s daněma a počasím - taky jsem musela udělat daňové přiznání, a máme tu období dešťů, a to si neumíš představit tu depku, když 14 dní 24 hodin denně lije!
OdpovědětVymazatDnes po dlouhé době svítilo sluníčko a byly jsme na pláži - a to si neumíš představit, jak teď vypadám - ano, můžeš mi opět říkat Rudá tvář... jsem fakt pěkná holka...
Tak se tam koukejte všichni sebrat, jaro je za dveřma - aspoň teda u vás.. nás čeká krutá a nelítostná zima...
Ty bláho, jaro za dveřma, dneska v noci napadly zase tak 4cm, fujavice jako blázen a k tomu noční bouřka. Hnus, hnus, hnus - a fialovej k tomu. A to prosím nedojímám. Jsem frustrovaná z toho, že jste pronajmuly můj gauč, těžce vydobytý v soutěži! A pořád jsem se nedozvěděla, kam že se to budeme stěhovat! Čauky I.
OdpovědětVymazatAhoj, tak já taky říkám 1A. Jinak všechny zdravím-pravidelně Vás čtu!!!!! Jen nejsem tak dobrá v psaní- tak nereaguji. Andul
OdpovědětVymazatAndul - ty jsi úplně nejlepší v psaní!!! všechny tvoje maily schovávám a udělám z nich knihu, až se vrátím, takže koukej komentovat, ať tady nemusím zůstat pět let, než tu knihu dám dohromady :-)))
OdpovědětVymazatNo děkuji, pochvaly od tebe si opravdu cením-jen jestli nemám protekci;)) a.
OdpovědětVymazattak to teda rozhodně ANO... ale výjimečně to byla pravda bez nutnosti zvýhodnění :-))))
OdpovědětVymazatdíky jsi úžasná, ty voe už přijeď potřebuju mluvit s někým NORMÁLNÍM s někým kdo to MÁ STEJNĚĚĚĚĚĚ-co ti budu říkat jsem v kontaktu s Helenkou ;) a asi sní pojedu do lázní:))))))
OdpovědětVymazatTento komentář byl odstraněn autorem.
OdpovědětVymazatAndul, já se vrátím asi tak za rok. Ale ono to strašně rychle utíká!
OdpovědětVymazatAch jo Helenka, tak to je teda nářez - kampak pojedete do lázní?? Otevřeli něco nového pro urputné?
:((((( za rok???? né v září???? to ses posrala nééééééééé-co já sobec -závislák budu dělat. DU SE ZABÍT nebo aspoň zbít.......MÁŠ MĚ NA SVĚDOMÍ:))))))))))))-furt mě to de:))) Martínek už je měsíc a půl nemocnej-co začal chodit do soukromé školky-hrabe mě-pomoc!!!!!
OdpovědětVymazatMilé Skoromladice,
OdpovědětVymazatpřed chvílí jsem dorazil z lyžovačky,ještě nestačil vybalit a hned jsem se hrnul
ve velké zvědavosti na Váš blog.
Včera jsem to zkoušel přímo z horské hospody pomocí jednoho kamaráda,ale bohužel
No,jednak musím zkonstatovat k mému velkému úžasu,že jsem opravdu nečekal
tak velkou odezvu a následný šum kláves,ALE na druhou stranu si opravdu vůbec nepamatuji,že bych něco psal o tom,že máte každá odpovídat EXTRA,ale společně
jednu vybrat.
A propó,komu tedy mám odpovědět ?????
Eda ???
P.S: Končím,nestíhám
opravdu nečekal
tak velkou odezvu a následný šum kláves,ALE na druhou stranu si opravdu vůbec nepamatuji,že bych něco psal o tom,že máte každá odpovídat EXTRA,ale společně
jednu vybrat.
Cha,cha,na to Vám neskočím a pořád jen podám ten PRST a ne celou RUKU.
A propó,komu tedy mám odpovědět ?????
S pozdravem Jimmie Blacksmith Eda ???
v
Andul, drahá, tvoje dojímání spojené s mírným vydíráním je opravdu zážitek - tady je právě půl druhé ráno, jsem mírně ožralá, vrátila jsem se z oslavy dne Svatého Patrika..
OdpovědětVymazatkurva, vím, že je to dlouho, ale FUCKT rychle to utíká, a já furt neumím anglicky - vždyť jsem ti to říkala před odjezdem - budu jedinej člověk na světě, kterej se nenaučí anglicky ani když bude v anglicky mluvící zemi... tak mi to nestěžuj... mě se stejská každej den, ale už to stálo tolik prachů, že tady prostě zůstanu tak dlouho, dokud nebudu rozumět a mluvit.. mezitím nemůžu přijet domů, protože bych se sem už nevrátila... tak se prostě seber, a přijeď za mnou.. je tady teplo, malej Chůreček se tu brzy uzdraví.. teda teplo, jenom asi dvacetosm, a furt tu prší, ale jinak dobrý...
Jimmie nebo Edo nebo kdo jsi, budeš se s tím muset vyrovnat a odpovědět Regině a mě zvlášť - nikde nebylo ani slovo, že máme odpovídat dohromady - možná v druhé části kvízu - to by se dalo pochopit že máme tři odpovědi dohromady, ale v první rozhodně ne. Tak se koukej vyjádřit, jestli naše tipy byly správně nebo špatně a příště laskavě vypiš pořádně pravidla - já jsem ti je taky vypsala!!!!
OdpovědětVymazatAhoj Jimmie Edo Black Smithe,všechno nejlepší k svátku :-))!!!!!
OdpovědětVymazatTak co se z tebe vyklube?
Už jsou to tři dny a kde je vyhodnocení kvízu?
To je nefér...chci správné odpovědi.Regina
Ahoj
OdpovědětVymazatTak se stalo přesně to co jsem očekávala, Jimmi se ozval tak na půl a v čase jemu netipickém.Také jsem přehonotila svůj tip- bude to 8a.
pa pa Kamila
ps:konačně začíná jaro aspoň u nás
No,nazdárek Skoromladice a spol,
OdpovědětVymazattak jak je vidět,jen prst Vám nestačí a pořád trváte na celé ruce,(argumenty se Vám sypou z rukávu jak na běžícím páse),tak teda ať je po Vašem:
VEDLE JAK TA JEDLE, ani 1a či 9a.
Rád bych odpověděl i ostatním,ale to už bych si vystřílel, či vystřílela prach do příštího kola.
Ale na druhou stranu i nápověda od druhých může být do dalšího kola užitečná.
Každopádně jsem se ale pobavil,či pobavila a dávám Vám tímto možnost ve druhém kole,na které se velmi těším.
Ale už samozřejmě ty tři otázky máte DOHROMADY,opravdu se nenechám ukecat a argumentů můžete sypat z rukávu, jak je libo.
A doufám,že jsem Vás moc nezklamal :-((( .
S pozdravem J.B.
P.S.Odpověď je samozřejmě věrohodná,a kdo pochybuje,ať na mne zapomene !!!
JimmieBlacksmith řekl(a)...
OdpovědětVymazatTento záznam byl odstraněn autorem.
16. března 2010 18:44
Jimmie - a tohle je jako CO? Nestihla jsem si to přečíst, tak prosím zopakovat. I.
P.S. a taky jsem si tipovala - trefila jsem?
ahoj Jimmie,má odpověď do druhého kola je 8a. Tak co jak to vidíš?
OdpovědětVymazatpodpis Regina :-)
OdpovědětVymazat...,no,pořád to vidím špatně,jelikož mi ještě scházejí ty dvě možnosti a nějak se jich nemohu dočkati :-(((( .
OdpovědětVymazatTudíž závada není na mém přijímači,ale o patro níže,tedy spíše o více pater !!!!
Tak jak to teď vidíte Vy,milé Skoromladice ????
Proč mi nějak připadá,že do bojkotu přešla pro změnu Petra ????
P.S: Milá I..?,krom mne i Ty zřejmě čteš špatně komentáře(asi tak o 25 cm výše),jinak by jsi se nemohla ptát na správnou trefu a co se týká causy- Odstraněný záznam autorem,tak to je zatím Velké tajemství a možná to použiju někdy v Qízu.
S pozdravem J.B.
... asi nastal KONEC SVĚTA a já si toho ještě nestačil v tom kalupu všimnout !????
OdpovědětVymazatJ.B.
Konec světa nenastal - aspoň tady ne, možná u vás v Čechách - ale to asi až po volbách..
OdpovědětVymazatMůj tip je 8A. P.
no tak teda koukám, že konec světa je na Vyžlovce už před volbama. P.
OdpovědětVymazat